Van sommige geuren krijg je direct als je ze ruikt een zomers gevoel. Dat heb ik bij bepaalde zonnebrandcrèmes én bij de Treaclemoon-producten uit de Brazilian Love lijn. Zodra ik dat ruik ben ik vrolijk.
Dus ik werd zo blij toen dit najaar de populaire lijn werd uitgebreid met een heerlijke must-have voor een gezonde, stralende huid: de Glamsilk Bump Smoother Body Scrub. Hoera, dat wordt scrubben onder de douche, met als resultaat een superzacht, zalig geurende huid.
Brazilian Love
Je kunt je lichaam van top tot teen verzorgen met de zacht, zoete geur met een vleugje vanille. Treaclemoon omschrijft Brazilian Love zo: oppeppende guarana geur met coconut en macadamia olie. En het fijne… de lijn is al zo uitgebreid, namelijk met een Brazilian Love Bath & Showergel, een Body Scrub, Body lotion, Hand crème en een heerlijke body spray/fragrance mist.
Okay, er was dus al een scrub. Wat doe deze nieuwe Bump Smoother anders? Deze scrub geeft je huid een super glow en doet je dankzij die oppeppende geur terugdenken aan die fijne, warme zomer!
Go with the glow
De Bump Smoother bevat een geweldige mix van zacht exfoliërende ingrediënten. De 100% natuurlijk puimsteen verwijdert dode huidcellen op milde wijze… hoera! Dat voelt fijn en brengt een glanzend resultaat. De toegevoegde glycolzuur reinigt de huid diep. Het guarana fruit polijst je huid, waardoor alle ruwe oneffenheden verdwijnen. Een dubbele hoera! Bovendien werkt het verzachtend en hydraterend. Yes voor de droge delen van de huid want die worden nu goed voeden. Dankzij de formule met meer dan 95% natuurlijke ingrediënten voelt de huid na het scrubben ultiem zacht aan. Go with the glow!
Good to know: deze Bump Smoother is100% PETA goedgekeurd, vegan, cruelty free en de verpakking is 100% recyclebaar.